Jaime Pressly

jaime pressly diet, jaime pressly

Jaime Pressly

Photo from Máma (TV seriál) (2013)

Pri pohľade na mladú herečku Jaime Pressly zaujme každého v prvom rade jej postava, ktorá je výsledkom jedenásťročného štúdia gymnastiky a tanca. Vyštudovala strednú školu v Kalifornii, kam sa presťahovala spolu so svojou matkou, sestrou a bratom v čase rozvodového konania jej rodičov. V 15 rokoch sa osamostatnila a pustila sa do života na vlastnú zodpovednosť.

Pressly odštartovala svoju filmovú kariéru ako dablérka Drew Barrymore vo filme Poison Ivy. Do povedomia divákov sa zapísala ako nadaná tanečníčka Audrey v seriáli Jack & Jill, kde si zahrala po boku Amandy Peet a Simona Rexa, ktorý sa stal na určité obdobie jej partnerom i v súkromnom živote. Pressly chcela vyťažiť maximum zo svojej dokonalej postavy na zviditelnenie jej osoby, a preto prijala dvakrát ponuky od pánskeho časopisu Playboy. Zaregistrovať sme ju mohli tiež v hudobnom klipe skupiny Aerosmith Girls of Summer a Tained Love od Marilyna Mansona.

V súčasnosti je Pressly hviezdou úspešného seriálu stanice NBC My Name Is Earl, za ktorý bola v júny 2006 nominovaná na cenu Emmy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *